«ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО»: ОНОВЛЮЄТЬСЯ АВТОДОРОГА Т-04-08, ЯКА З’ЄДНУЄ ПРОМИСЛОВІ ЦЕНТРИ ДВОХ ОБЛАСТЕЙ

У рамках програми Президента України «Велике будівництво» продовжується ремонт двох ділянок територіальної дороги державного значення Т-04-08 Павлоград - Васильківка - Новомиколаївка - Оріхів – Токмак, загальною протяжністю 55,2 км.

ТРИВАЄ ВІДНОВЛЕННЯ КУРОРТНИХ ДОРІГ

На початку травня стартували роботи з поточного середнього ремонту територіальної автодороги курортного напрямку Т-08-20 Якимівка - Кирилівка, протяжністю 41,6 км.

РЕКОНСТРУКЦІЯ НА СПОРТИВНОМУ СТАДІОНІ “ТАВРІЯ” ДОБІГАЄ КІНЦЯ

На  об’єкті програми Президента «Велике будівництво»  “ Реконструкція футбольного поля КЗ "Фізкультурно-оздоровчого  клубу "Таврія" Василівської районної ради Запорізької області   основні будівельні роботи добігають кінця.

“ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО”: У ЗАПОРІЖЖІ ТРИВАЄ ОНОВЛЕННЯ ПЛАВАЛЬНОГО БАСЕЙНУ

В обласному центрі триває  оновлення  плавального басейну Комунального закладу «Запорізька обласна школа вищої спортивної майстерності» Запорізької обласної ради в рамках програми Президента України “Велике будівництво”.

В ЗАПОРІЗЬКІЙ ОБЛАСТІ ТРИВАЄ РЕМОНТ ДОРІГ В РАМКАХ ПРОГРАМИ «ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО»

Наразі оновлюється понад 55 км територіальної автодороги Т-04-08. У рамках   програми Президента України «Велике будівництво» продовжується ремонт двох ділянок територіальної дороги державного значення Т-04-08 Павлоград - Васильківка - Новомиколаївка - Оріхів – Токмак загальною протяжністю 55,2 км.

ОБЛАСНА ВЛАДА ДОСЯГЛА ДОМОВЛЕНОСТЕЙ З КОМЕРЦІНИМИ МЕДЦЕНТРАМИ СТОСОВНО ДОПОМОГИ У ВАКЦИНАЦІЇ ЗАПОРІЖЦІВ

Голова Запорізької облдержадміністрації Олександр Старух провів зустріч з керівниками приватних медичних центрів Запоріжжя з метою залучити їх працівників до масової вакцинації населення. Участь в обговоренні взяли керівники «Клініки святого Миколая», «Vitacenter», клініки «Мотор-Січ», а також заступниця голови ЗОДА Злата Некрасова та директор департаменту охорони здоров’я ЗОДА Олексій Кулинич.