Фото без опису

Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва!

          Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята — Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва.

          Високо ціную ваш вагомий внесок  у розвиток національної культури. Без вашої підтримки і розуміння, без вашого доброго серця, ініціативності і творчої думки неможливі добрі переміни у нашому суспільному житті.

           Щиро вдячна працівникам будинків культури, бібліотек,   учасникам аматорських колективів,
майстрам народного мистецтва за сумлінну працю, безперервний творчий пошук, за вагомі духовні здобутки. Ваша творчість, організаторська діяльність слугують розквіту нашої громади, радують глядача неперевершеними зразками народної творчості, виховують у підростаючого покоління усвідомлення значущості ролі культури!

           Сподіваюсь і вірю, що це свято подарує вам душевну злагоду, натхнення в роботі заради утвердження на землі ідеалів Добра, Любові і Краси! Нехай здійсняться всі ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день вашого життя буде світлим і сонячним і дарує нові життєві перемоги. Бажаю міцного здоров’я, щастя, Божого благословення, великих творчих успіхів і невичерпної наснаги. Нехай ніколи не згасає творчий вогник у ваших серцях!


 З повагою,

сільський голова  Олександрівської                                          Наталія ПОПОВА

громади