Фольклорний колектив «Вербиченька» був створений у 1995 році з метою відродження та збереження української народної пісні, народних звичаїв та обрядів. Керівник колективу - Білокур Світлана Федорівна. До складу колективу входять пенсіонери села та працівники БК.

Фольклорний колектив приймає активну участь у заходах Будинку культури : концертах народної творчості, вогниках, святах  які проводяться в «Українській світлиці», фестивалях та творчих зустрічах.

В 2015 році колектив відзначав свій 20-й ювілей у нових сценічних костюмах. Кожна учасниця  і  акомпаніатор були нагороджені почесними грамотами і солодкими подарунками. Також до ювілею колективу був записаний диск з обрядовими весільними піснями.

У репертуарі колективу - старовинні українські народні пісні та пісні українських композиторів.

1 «Ой, у полі на горбочку»

2 «Ой чий-то кінь стоїть»

3 «В саду гуляла»

4 «На городі буркун»

5 «Зелене жито»

6 «Мамина вишня»

7 «Наливаймо браття»

8 «Зелене жито, білі каштани»

9 «Світить місяць по садочку»

10 «Летіла зозуля»

11 «Ой ти струмочок»          та багато інших пісень.

Фольклорний колектив «Вербиченька» неодноразово приймав участь у районний заходах. У 2018 році до святкування 95- ї річниці Приазовського району було закладено персональну зірку на алеї Слави районного Майдану творчості. За вклад у розвиток і популяризацію народного фольклору,вокальної культури та підтримку аматорського мистецтва.