19 Червня, 2021 р., 08:20
 У середу, 23 червня, в Мелітопольській районній державній адміністрації Запорізької області відбудеться пряма «гаряча» телефонна лінія, під час якої на питання громадян відповідатиме заступник голови районної державної адміністрації Інна КОГУТ.

14 Червня, 2021 р., 17:49
У вівторок, 15 червня, в Мелітопольській районній державній адміністрації Запорізької області відбудеться пряма «гаряча» телефонна лінія, під час якої на питання громадян відповідатиме голова районної державної адміністрації Ігор СУДАКОВ.

11 Червня, 2021 р., 10:24
У понеділок, 14 червня, в Мелітопольській районній державній адміністрації Запорізької області відбудеться пряма «гаряча» телефонна лінія, під час якої на питання громадян відповідатиме заступник голови районної державної адміністрації Федір ПАРАПАНОВ.

09 Червня, 2021 р., 16:45
У п'ятницю, 11 червня, в Мелітопольській районній державній адміністрації відбудеться пряма «гаряча» телефонна лінія, під час якої на питання громадян відповідатиме керівник апарату райдержадміністрації Ірина Берегович.