17 Лютого, 2021 р., 17:30
У п'ятницю 19 лютого 2021 до Запорізького обласного контактного центру завітає директор Департаменту житлово-комунального господарства та будівництва Запорізької облдержадміністрації, Литвиненко Віталій Анатолійович, щоб у рамках прямої лінії поспілкуватись з мешканцями області.

01 Лютого, 2021 р., 10:16
У середу, 10 лютого 2021 року, відбудеться пряма "гаряча" телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме перший заступник голови Запорізької обласної ради Любім Людмила Сергіївна.

01 Лютого, 2021 р., 10:13
У п'ятницю 5 лютого 2021 до Запорізького обласного контактного центру завітає директор Департаменту соціального захисту населення Запорізької облдержадміністрації, Абдурахманова Світлана Петрівна, щоб у рамках прямої лінії поспілкуватись з мешканцями області.

27 Січня, 2021 р., 15:00
У п'ятницю, 29 січня 2021 року, відбудеться пряма "гаряча" телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме голова Запорізької обласної ради Жук Олена Юріївна.