Держпродспоживслужба інформує

25 Листопада, 2021 р., 16:48
На минулому тижні помер мешканець міста Бердянськ від захворювання на ботулізм, його дружина знаходиться на лікуванні в місцевій лікарні. Напередодні потерпілі вживали в’ялену рибу (плотва, лящ) власного домашнього приготування, яку придбали в сирому вигляді у приватних осіб на центральному ринку міста Бердянськ.
08 Жовтня, 2021 р., 11:28
      До Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів надійшло інформаційне повідомлення системи швидкого оповіщення про харчові продукти і корми (Rapid Alert System for Food and Feed, RASFF) від 06 жовтня 2021 року № 2021.5290-fup4 стосовно виявлення в замороженій випічці з використанням рідких дріжджів несанкціонованої речовини оксиду етилену в ксантановій камеді, що використовувалась у продукції (виробник: SK La Lorrain SRL, Campia-Turzii) та експортувалася з Румунії до України (отримувач: ТОВ «АТБ маркет»).
20 Серпня, 2021 р., 10:16