УВАГА! ПРЯМА ЛІНІЯ!

У середу, 23 червня, в Мелітопольській районній державній адміністрації Запорізької області відбудеться пряма «гаряча» телефонна лінія, під час якої на питання громадян відповідатиме заступник голови районної державної адміністрації Інна КОГУТ.

УВАГА! ПРЯМА ЛІНІЯ!

У вівторок, 15 червня, в Мелітопольській районній державній адміністрації Запорізької області відбудеться пряма «гаряча» телефонна лінія, під час якої на питання громадян відповідатиме голова районної державної адміністрації Ігор СУДАКОВ.

УВАГА! ПРЯМА ЛІНІЯ!

У понеділок, 14 червня, в Мелітопольській районній державній адміністрації Запорізької області відбудеться пряма «гаряча» телефонна лінія, під час якої на питання громадян відповідатиме заступник голови районної державної адміністрації Федір ПАРАПАНОВ.

Увага! Пряма лінія!

У п'ятницю, 11 червня, в Мелітопольській районній державній адміністрації відбудеться пряма «гаряча» телефонна лінія, під час якої на питання громадян відповідатиме керівник апарату райдержадміністрації Ірина Берегович.