Увага! Пряма лінія!

У вівторок 4 січня 2022 року відбудеться пряма телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме перший заступник голови Запорізької обласної державної адміністрації, Шустов Володимир Володимирович.

Увага! Пряма лінія!

У середу, 22 грудня 2021 року, в облдержадміністрації відбудеться пряма телефонна «гаряча лінія» спілкування із громадянами, під час якої відповідатиме голова обласної  державної адміністрації Старух Олександр Васильович.

УВАГА! ПРЯМА ЛІНІЯ!

У понеділок, 13 грудня, в Мелітопольській районній державній адміністрації Запорізької області відбудеться пряма «гаряча телефонна лінія», під час якої на питання громадян відповідатиме керівник апарату районної державної адміністрації Оксана КІРЧЕВА.

УВАГА! ПРЯМА ЛІНІЯ!

У п’ятницю, 10 грудня 2021 року, в облдержадміністрації відбудеться пряма телефонна «гаряча лінія» спілкування із громадянами, під час якої відповідатиме голова обласної  державної адміністрації Старух Олександр Васильович.

Увага! Пряма лінія!

У п’ятницю, 3 грудня 2021 року, відбудеться  пряма тематична "гаряча" телефонна лінія під час якої на запитання громадян відповідатиме начальник Відділу у Запорізькій області Міністерства у справах ветеранів України, Денисов Костянтин Вікторович.

УВАГА! ПРЯМА ЛІНІЯ!

У п’ятницю, 26 листопада 2021 року, в облдержадміністрації відбудеться пряма телефонна «гаряча лінія» спілкування із громадянами, під час якої відповідатиме голова обласної  державної адміністрації Старух Олександр Васильович.