УВАГА! ПРЯМА ЛІНІЯ!

У п’ятницю, 12 листопада 2021 року, в облдержадміністрації відбудеться пряма телефонна «гаряча лінія» спілкування із громадянами, під час якої відповідатиме голова обласної  державної адміністрації Старух Олександр Васильович.

УВАГА! ПРЯМА ЛІНІЯ!

У четвер, 04 листопада 2021 року, в Мелітопольській районній державній адміністрації Запорізької області відбудеться пряма «гаряча» телефонна лінія, під час якої на питання громадян відповідатиме перший заступник голови Мелітопольської районної державної адміністрації Запорізької області Андрій ФЕСИК.

УВАГА! ПРЯМА ЛІНІЯ!

У п'ятницю, 29 жовтня 2021 року, в облдержадміністрації відбудеться пряма «гаряча телефонна лінія» спілкування із громадянами, під час якої відповідатиме голова обласної державної адміністрації Старух Олександр Васильович.

УВАГА! ПРЯМА ЛІНІЯ!

У вівторок, 26 листопада, в Мелітопольській районній державній адміністрації Запорізької області відбудеться пряма «гаряча» телефонна лінія, під час якої на питання громадян відповідатиме перший заступник голови районної державної адміністрації Андрій ФЕСИК.