Увага! Прямі лінії!

У вівторок, 20 квітня 2021 року, відбудеться пряма телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме перший заступник голови Запорізької обласної державної адміністрації, Шустов Володимир Володимирович.

Увага! Прямі лінії!

У п'ятницю 19 лютого 2021 до Запорізького обласного контактного центру завітає директор Департаменту житлово-комунального господарства та будівництва Запорізької облдержадміністрації, Литвиненко Віталій Анатолійович, щоб у рамках прямої лінії поспілкуватись з мешканцями області.

Увага! Пряма лінія!

У середу, 10 лютого 2021 року, відбудеться пряма "гаряча" телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме перший заступник голови Запорізької обласної ради Любім Людмила Сергіївна.

Увага! Пряма лінія! Тематика прямої лінії присвячена питанням реформи системи соціального захисту в Запорізькій області

У п'ятницю 5 лютого 2021 до Запорізького обласного контактного центру завітає директор Департаменту соціального захисту населення Запорізької облдержадміністрації, Абдурахманова Світлана Петрівна, щоб у рамках прямої лінії поспілкуватись з мешканцями області.

Увага! Пряма лінія!

У п'ятницю, 29 січня 2021 року, відбудеться пряма "гаряча" телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме голова Запорізької обласної ради Жук Олена Юріївна.