Увага! Прямі лінії!

Дата: 17.02.2021 17:30

У п'ятницю 19 лютого 2021 до Запорізького обласного контактного центру завітає директор Департаменту житлово-комунального господарства та будівництва Запорізької облдержадміністрації, Литвиненко Віталій Анатолійович, щоб у рамках прямої лінії поспілкуватись з мешканцями області.

Тематика прямої лінії присвячена діючим тарифам на комунальні послуги та порядку їх встановлення.

«Пряма лінія» триватиме з 11:00 до 12:00.

Звертатись за телефоном 0-800-503-508 (дзвінки безкоштовні).

У вівторок 23 лютого 2021 до Запорізького обласного контактного центру завітає тимчасово виконувач обов'язків директора Департаменту освіти і науки Запорізької облдержадміністрації, Захарчук Віктор Миколайович, щоб у рамках прямої лінії поспілкуватись з мешканцями області.

«Пряма лінія» триватиме з 10:00 до 11:00.

Звертатись за телефоном 0-800-503-508 (дзвінки безкоштовні).

У середу 24 лютого 2021 до Запорізького обласного контактного центру завітає депутат Запорізької обласної ради, член постійної комісії з питань економічного розвитку, інвестицій, регуляторної політики та підприємництва, Лєх Ірина Іванівна, щоб у рамках прямої лінії поспілкуватись з мешканцями області.

«Пряма лінія» триватиме з 13:00 до 14:00.