ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ ОЛЕСКАНДРІВСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ!

Дата: 09.11.2021 10:50

«Обласний центр комплексної реабілітації осіб з інвалідністю» Запорізької обласної ради здійснює комплекс реабілітаційних заходів, спрямованих на створення умов для всебічного розвитку та оздоровлення осіб з інвалідністю, які досягли повноліття (від 16-ти років), засвоєння ними знань, умінь, навичок, досягнення і збереження  їхньої максимальної незалежності, фізичних, розумових, соціальних здібностей з метою максимальної реалізації особистого потенціалу.

Основні види реабілітації – фізична, психолого-педагогічна, соціально-побутова, фізкультурно-спортивна, професійна реабілітація та медичне спостереження. Усі послуги безкоштовні! Детальніше про кожний вид реабілітації – на сайті https://otskri.net.ua/

Як потрапити до центру?

1. МСЕК. Звернутися до МСЕК та висловити своє бажання про проходження реабілітації. В ІПР (індивідуальній програмі реабілітації) вказати необхідність кожного виду реабілітації.
  2. У поліклініці за місцем проживанням (або у сімейного лікаря) взяти виписку із медичної карти (форма 027/о).
  3. Зробити ксерокопію документів:
  • довідка з МСЕК про встановлення групи інвалідності;
  • паспорта;
  • довідки податкової інспекції про реєстрацію у Держ. реєстрі фізичних осіб – платників податків (ідентифікаційний номер);
  • ІПР з висновка МСЕК.
  1. Надати зібрані документи та отримати направлення в Олександрівській сільській раді звернувшись до Балан К.Є.

Усі бажаючі здійснити безкоштовний комплекс реабілітаційних заходів, можуть звернутись за:

Адреса:

Запорізька область, м.Бердянськ, вул.Мічуріна, 87, 71111

Електронна пошта:

zotspri@ukr.net

Телефон для довідок:

Нікулічева Вікторія Петрівна (Заступник директора Центру) 099 919 03 50

Отчич Марія Володимирівна (Соціальний працівник, психолог Центру) 099 284 38 46

Балан Ксенія Євгенівна (Провідний спеціаліст соціального захисту населення Олександрівської сільської ради)                                                                  096 368 63 80