Фото без описуТриває відновлення автодоріг Запорізької області за програмою Президента України “Велике будівництво”. Зараз Служба автомобільних доріг у Запорізькій області працює на автодорозі М-14. На  першій ділянці протяжністю 12 км завершено роботи по основному проїзду в рамках капітального ремонту.

У поточному році розпочато та триває  капітальний ремонт 5-ти ділянок автомобільної дороги міжнародного значення  з найбільшою інтенсивністю транспортного потоку  М-14 Одеса – Мелітополь – Новоазовськ (на м. Таганрог), яка йде вздовж  узбережжя Азовського  моря та  є частиною міжнародного транспортного коридору автомагістралі категорії  Е-58, що визначений Україною як національний і туристичний маршрут.  

Наразі в Бердянському районі тривають роботи з капітального ремонту двох ділянок автодороги М-14 загальною протяжністю 24,1 км. Роботи було розпочато у липні місяці поточного року. 

Зокрема, на сьогодні відновлення асфальтобетонного покриття по основному проїзду на ділянці автодороги М-14, км 580+000 – км 592 завершено. Підходять до фінішної прямої і роботи з влаштування верхнього шару асфальтобетонного покриття на другій ділянці автодороги М-14, км 592+000 – км 604+086, загальною протяжністю 12,1 км. Залишилося влаштувати 4,6 км ЩМА-20.

 

Департамент культури та інформаційної політики