На початку цього року в Запорізькій області, завдяки програмі Президента України “Велике будівництво” з’явився ще один сучасний комфортабельний дитячий садочок. Капітальної реконструкції зазнав ДНЗ «Сонечко» у смт. Приазовське. Сьогодні садочок може приймати понад 200 дітей одночасно, а це  12 груп. Таким чином проблему дошкільної освіти у Приазовській громаді вирішено на кілька років вперед.

Завдяки реконструкції у “Сонечку” з’явився сучасний яскравий фасад з ефектом енергозбереження. Було замінено вікна і двері. Приведено до ладу прилеглу територію садочка. Оновлення відбулося з урахуванням всіх вимог інклюзії - тепер тут можуть приймати і особливих діток.

Наразі у Запорізькій області за програмою “Велике будівництво” завершується реконструкція ще двох дитсадків. наступного року планують оновити мінімум п’ять дошкільних навчальних закладів регіону.