Шановні працівники соціальної сфери!

Дата: 05.11.2021 10:01

Шановні працівники соціальної сфери!

Від щирого серця вітаю Вас з професійним святом!

На ваші плечі покладена дуже відповідальна робота щодо соціальної підтримки  малозабезпечених верств населення.

Безкорисливість, людяність, милосердя та гуманізм – ось ті високі життєві цінності, які ви утверджуєте в суспільстві, допомагаючи вирішувати людські проблеми.

Не маємо сумніву, шановні працівники соціальної сфери, що властивий вам моральний та професійний потенціал і надалі слугуватиме інтересам нашої громади

Висловлюю вам вдячність за сумлінне виконання професійних обов'язків, за благородство душі, чуйність і терпіння.

Бажаю Вам і Вашим родинам міцного здоров'я, мирного неба, домашнього затишку і тепла, щастя й радості, витримки та енергії у нелегкій благородній справі, творчої мудрості і високого професіоналізму.  Нехaй добро, зроблене Вaми, повертaється до вaс сторицею!

З повагою, сільський голова Олександрівської громади

Наталія ПОПОВА