НА ЦИФРОВІЙ МАПІ ПОДІЙ ДО ДНЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ МОЖНА ЗНАЙТИ ПОНАД 300 СВЯТКОВИХ ЗАХОДІВ, ЯКІ ПРОЙДУТЬ ПО ВСІЙ УКРАЇНІ

До Дня Незалежності в Україні  цьогоріч відбудеться понад 300 заходів. Щоб кожен українець мав доступ до інформації про всі святкові події, Міністерство культури та інформаційної політики спільно з глобальною поштово-логістичною групою компаній Meest створили Цифрову мапу подій.

У ДЕНЬ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА ВІДБУДЕТЬСЯ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФЛЕШМОБ

23 серпня, в Дня Державного Прапора усіх українців запрошують взяти  участь у  всеукраїнському синьо-жовтому флешмобі у соціальних мережах, ініційованому Офісом Президента України. Запрошуємо всіх вбратися у кольори нашого національного прапора та поширити свою «синьо-жовту» світлину в соціальних мережах під хештегами:  #ДеньПрапора   #МійПрапорЄдиний.

У ПОЛОГІВСЬКОМУ РАЙОНІ ТРИВАЄ РЕМОНТ АВТОДОРОГИ ДЕРЖАВНОГО ЗНАЧЕННЯ Т-04-01

У розпалі роботи з поточного середнього ремонту територіальної автомобільної дороги державного значення Т-04-01 Дніпро - Васильківка - Покровське - Гуляйполе - Пологи - Мелітополь, на ділянці, що проходить в межах Запорізької області.