ЗАПОРІЗЬКИЙ АВТОМОБІЛЕБУДІВНИЙ ЗАВОД НАРОЩУЄ ВИРОБНИЧІ ПОТУЖНОСТІ

Сьогодні голова Запорізької обласної державної адміністрації Олександр Старух разом з Народним депутатом України Артемом Кунаєвим та президентом Запорізької торгово-промислової палати Володимиром Шаміловим відвідали підприємство та ознайомились з його виробничим потенціалом.

У КОЖНІЙ ГРОМАДІ ОБЛАСТІ БУДЕ СВІЙ СПОРТИВНИЙ КООРДИНАТОР

В рамках проєкту Президента України “Активні парки - локації здорової України” на територіях області можуть з'явитися оплачувані з бюджету організатори занять з фізичної культури та спортивних заходів. Про це стало відомо на нараді голови облдержадміністрації Олександра Старуха з керівниками райдержадміністрацій.

РАЙОНАМ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ ПОСТАВЛЕНО ЗАВДАННЯ АКТИВІЗУВАТИ ВАКЦИНАЛЬНУ КАМПАНІЮ ПРОТИ COVID

Як повідомила присутнім на нараді координаторка вакцинальної кампанії в області Марина Колерова, в регіоні зроблено понад 117 тисяч щеплень. З них повністю завершили курс вакцинації 66 тисяч людей. Щодня медики роблять близько 5 тисяч щеплень, але потужності медичної системи дозволяють робити до 11 тисяч.

ЗА КОШТИ УРЯДУ НІМЕЧЧИНИ У ЗАПОРІЗЬКІЙ ОБЛАСТІ БУДУТЬ ОНОВЛЕНІ ЛІКАРНІ

Сьогодні, 3 серпня, в облдержадміністрації підписано меморандум про співпрацю щодо покращення умов надання медичних послуг у містах  Мелітополь та Гуляйполе. Меморандум підписано в рамках проєкту «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури УФСІ VIII».

МКІП СТВОРИЛО ЦИФРОВУ МАПУ ПОДІЙ ДО ДНЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

На Всеукраїнському форумі “Україна 30” під час презентації заходів до Дня Незалежності України Міністр культури та інформаційної політики України Олександр Ткаченко розповів про мистецькі заходи, визначні проекти для України, а також презентував Цифрову мапу подій.

НАПЕРЕДОДНІ 30-Ї РІЧНИЦІ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНА ОТРИМАЄ ВІД МВФ ПОНАД 2,7 МІЛЬЯРДА ДОЛАРІВ

Після телефонної розмови Президента Володимира Зеленського з директором-розпорядником Міжнародного валютного фонду Крісталіною Георгієвою, яка відбулася минулого тижня, Україна отримає від МВФ понад 2,7 млрд дол. США безоплатно та без жодних додаткових умов.