Ось і закінчився відпочинок дітей з сіл Олександрівської громади

В цьому році з 13.07.2021 р. по 27.07.2021р. за рахунок місцевого бюджету семеро дітей пільгових категорій, а саме діти внутрішньо переміщених осіб, учасників АТО, з багатодітних родин та діти позбавлені батьківського піклування провели оздоровлення та відпочинок в ДЗОВ «Сонячний», який розташований у місті Бердянськ. Путівки до табору та перевезення дітей повністю було сплачено за рахунок місцевого бюджету.

ГЛАВА ДЕРЖАВИ ПІДПИСАВ ЗАКОНИ ПРО НАЦІОНАЛЬНИЙ СПРОТИВ І ЗБІЛЬШЕННЯ ЧИСЕЛЬНОСТІ ЗСУ

На Житомирщині під час заходів з нагоди Дня Сил спеціальних операцій Президент України Володимир Зеленський підписав закони «Про основи національного спротиву» та про зміни до Закону «Про чисельність Збройних Сил України».

У КОЖНІЙ ГРОМАДІ В УКРАЇНІ ДО КІНЦЯ 2022 РОКУ МАЮТЬ З’ЯВИТИСЯ СУЧАСНІ ПАРКИ ДОЗВІЛЛЯ – КИРИЛО ТИМОШЕНКО

Заступник керівника Офісу Президента України Кирило Тимошенко переконаний, що держава та місцеві громади мають не лише дбати про покращення інфраструктури й надання якісних послуг громадянам, а й створити людям умови для гарного відпочинку. Саме тому серед проектів, які реалізують у межах національних програм, з’явилися об’єкти дозвілля, культури, спорту.

ЩО ТРЕБА ЗНАТИ УКРАЇНЦЯМ ПРО ПОДОРОЖІ ЗА КОРДОН: РОЗ’ЯСНЕННЯ

Міністерство Закордонних справ України підготувало відповіді на поширені питання про подорожі у 2021. Якщо ви плануєте поїздку за кордон у справах або відпочинок, обов’язково перевірте режим в’їзду і документи, які вам знадобляться.