До уваги сільгоспвиробників та усіх зацікавлених осіб

Дата: 11.08.2021 11:54

Звертаємо увагу на те, що на сайті Мінекономрозвитку оприлюднено нові форми заявок та відповідних документів для нарахування та виплати  державної підтримки розвитку садівництва, виноградарства та хмелярства затверджені наказом Мінекономіки від 07.07.2021 р № 74, а також зміни від 28.07.2021 р до постанови КМУ від 15.07.2005 № 587 « Про затвердження Порядку використання коштів передбачених у державному бюджеті для розвитку виноградарства, садівництва та хмелярства»

Суб’єктам господарювання, що претендують на отримання фінансової  підтримки розвитку виноградарства, садівництва та хмелярства, необхідно до 1 вересня або 15 жовтня 2021 року надати обласній комісії облдержадміністрації документи, перелік яких затверджено Порядком вищезазначеної постанови.