ВАКЦИНУЙСЯ, ЗАХИСТИ СЕБЕ ВІД СОVІD-19

Дата: 09.08.2021 18:36

Сьогодні 9 серпня в Олександрівській територіальній громаді відбулась нарада з оперативних питань. Участь у роботі взяли заступник сільського голови, керуючий справами, керівники структурних підрозділів та посадові особи сільської ради.

Під час наради сільський голова Н.І.Попова повідомила, що сьогодні у Запорізькій області триває 5 етап вакцинації від СОVІD-19, у рамках якого проводиться щеплення всіх верств населення. Наразі під особливою увагою працівники сфери охорони здоров’я, освіти та соціальної сфери обслуговування. Саме вони у першу чергу мають зробити щеплення. Вакцинування населення є єдиним шляхом формування стійкого імунітету та переривання передачі хвороби. Зараз від кожного залежить покращення епідситуації. Лише разом ми зможемо мінімізувати наслідки пандемії.