«Як в Сорочинцях, та й на ярмарку…»

Дата: 20.08.2021 11:21

Національний Сорочинський ярмарок – це самобутнє джерело традиційної української культури, історична пам’ятка та нематеріальна культурна спадщина ярмаркових традицій в Україні, свято народного мистецтва.

17 серпня, по запрошенню організаторів, відвідали ярмарок творчі колективи Олександрівської громади на чолі з головою Наталією Іванівною Поповою, які прийняли участь у Всеукраїнському Фестивалі народної творчості «Ярмаринка».  У номінації «Кращий вокальний ансамбль» перше місце посіла вокальна група «Лілея» ( керівник Савченко В.О.) Олександрівського сільського будинку культури, у номінації «Краще вокальне тріо» - друге місце одержало тріо «Ексклюзив»( керівник Кострубяк Ю.С.) Гірсівського СБК, у номінації «Кращий соліст - вокаліст» друге місце одержала Сидорченко Марина  - Гірсівський СБК,  у номінації «Кращий вокальний дует» одержав дует у складі Сидорченко Марини та Кострубяка Юрія Гірсівського СБК. Грамоту за участь у Всеукраїнському Фестивалі на Національному Сорочинському ярмарку -2021 отримав вокальний колектив «Тубаляночка»( керівник Держак Т.П.) Новокостянтинівського СБК .

Компетентне  журі було у складі : Неллі Ножинова –Народна артистка України, Наталія Май – Заслужена артистка України. Ілля Фетисов – фольклорист, музикант, Ліна Ковтун – Заслужений працівник культури України.

Ці перемоги  підтвердження того, що в громаді розвивається самодіяльна народна творчість. Бажаємо творчим особистостям успіхів і натхнення!