Фото без опису   У списку святкових днів вересня в Олександрівській громаді присутні дні, коли традиційно проходять масові гуляння з нагоди Дня села. Свято започатковане для місцевих жителів і вихідців із села, гостей, щоб люди могли завітати в своє рідне село, поспілкуватися, згадати минуле, відчути атмосферу свята та відпочити.

17 вересня відсвяткували свій День села Дунаївці. Для місцевих жителів цей день був ще одним приводом зібратися разом, послухати музичні композиції, подивитися на виступи односельчан, порадіти їхнім творчим успіхам. Була організована фотозона з гарною україночкою, де гості могли зробити свої світлини на пам'ять, виставку дитячих малюнків  «Рідне село очима дітей».

Привітати мешканців села на святковий захід завітали сільський голова Наталія Попова, заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Сергій Вєльчев, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Олександрівської сільської ради Ірина Дукова, а приймала гостей організатор свята староста села  Чулакова Олена.

У цей святковий день гості бажали жителям міцного здоров'я, достатку та родинного затишку, а селу Дунаївка– стабільності та процвітання.

Особливу шану та подяку сільський голова висловила людям старшого покоління, чия мудрість та життєвий досвід нині допомагають молоді. За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та активну громадську діяльність нагородили подяками і пам’ятними подарунками фахівців своєї справи, ветеранів праці, активних жителів села.

За традицією у День села привітали самих старших і наймолодших жителів, ювілейні сімейні пари.

Святкову концертну програму підготовили художній колектив сільського Будинку культури. Від перших слів ведучих  відчувалася щирість у виконанні кожного номера.

Своєю піснею привітав присутніх у залі Нємченко Олександр Іванович, в минулому голова сільської ради. З привітаннями та піснями завітали художній колектив Гірсівсього Будинку культури.

Після закінчення урочистої і концертної частини небо розтинав яскравий феєрверк, а

свято продовжилось запальною дискотекою під  музику Сергія Баклажкова.