13 Січня, 2022 р., 19:10
Чат-Бот «ЗАЛИШАЙСЯ В БЕЗПЕЦІ» - інформаційний ресурс для тих, хто знаходиться в пошуках роботи, навчання, подорожей, нових знайомств, в тому числі віртуальних. Дізнавшись більше про проблему торгівлі людьми ти зможеш вчасно її розпізнати та залишитися в безпеці.
13 Січня, 2022 р., 16:52
Як отримати допомогу з безробіття? Чи можна влаштувати на роботу іноземця або людину без громадянства? Скільки часу знадобиться, щоб перереєструватися в центрі зайнятості?  Усі прості відповіді на складні запитання на Гіді з державних послуг! Для вашої зручності підготували добірку найпопулярніших держпослуг, пов’язаних із працевлаштуванням.
12 Січня, 2022 р., 15:43
Нагадуємо, що до 01 лютого 2022 року роботодавцям - юридичним особам, необхідно звітувати про виконання квоти з працевлаштування осіб, які мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштування (ч.1 ст.14 Закону України «Про зайнятість населення»).
12 Січня, 2022 р., 15:39
     Вже третій рік Естонська рада у справах біженців у співпраці з Гараж48 та Запорізьким благодійним фондом «Єдність» за майбутнє» запрошує жінок зі східної України розпочати свою мандрівку в світ підприємництва, щоб стати підприємицею.
12 Січня, 2022 р., 15:32
Вчора, 10 січня, на вантовому мосту розпочались роботи, які тривали майже до ранку. Цієї ночі мостобудівники завершили влаштування асфальтобетону на проїзній частині верхової гілки вантового мосту та нанесли дорожню розмітку.
11 Січня, 2022 р., 18:09
Спільно з громадською організацією «Нова ініціатива «Надія»», з комунальною установою «Агенція розвитку Мелітополя» реалізуємо проєкт «Розширення можливостей працевлаштування молоді та жінок в Азовському регіоні»  у містах Маріуполь, Бердянськ та Мелітополь, а також інших населених пунктах, розташованих вздовж узбережжя Азовського моря.  Одним з напрямків проєкту є програма «Step by Step», основною метою якої є зниження рівня безробіття серед жінок, відповідно, сприяння мінімізації трудової міграції та підвищення рівня зайнятості населення та економічної спроможності Регіонів.
10 Січня, 2022 р., 19:40
Сьогодні ранковий брифінг щодо ситуації з захворюваністю на коронавірус провів директор Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Олексій Кулинич.
06 Січня, 2022 р., 10:36
Як стати на облік у військкоматі? Чи можна пройти альтернативну (невійськову) службу? Де дізнатися більше інформації про умови та строк надання цих послуг? Усі прості відповіді на складні запитання на Гіді з державних послуг! Для вашої зручності підготували добірку держпослуг для військовозобов’язаних та призовників, які українці найчастіше шукають.
04 Січня, 2022 р., 10:24
На виконання рішення виконавчого комітету Олександрівської сільської ради № 131 від 28.12.2021 року «Про створення координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання» Олександрівська сільська рада оголошує про формування персонального складу координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання. Пропозиції щодо включення до складу координаційної ради подавати у друкованій та електронній формі за адресою: [email protected], або поштою: 72445, вул. Центральна, буд. 90, с. Олександрівка, Мелітопольський район, Запорізька область.