22 лютого 2022 року, в ході підготовки до чергової сесії, під головуванням сільського голови Наталії Іванівни Попової відбулось засідання постійної комісії Олександрівської сільської ради з питань земельних та водних ресурсів, використання надр, екології, довкілля, лісового господарства та приватизації.

У роботі комісії взяли участь керівний склад апарату, члени комісії, спеціалісти відділу земельних відносин, захисту довкілля та агропромислового розвитку, старости населених пунктів громади.

У ході  засідання опрацьовано ряд актуальних питань, розглянуто проєкти рішення із земельних питань за заявами громадян.

За результатами роботи комісії, всі питання порядку денного підтримано одноголосно.