14 жовтня на Покрову Пресвятої Богородиці жителі села Чкалове святкують День села, День народження своєї малої Батьківщини.

Дата: 13.10.2021 11:00

14 жовтня

на Покрову Пресвятої Богородиці

З цієї нагоди з великою повагою звертаюся до кожного жителя села. Прийміть найщиріші вітання зі святом. Низький уклін і велика шана вам за самовіддану працю, за любов до рідної землі. Усі досягнення, якими багате село – це результат ваших щоденних зусиль, знань і талантів.

Від щирого серця бажаю вам всіх благ життя і радості душі, добробуту у кожну родину, суспільної злагоди та взаємоповаги, впевненості у завтрашньому дні. А ще рясних врожаїв на хлібних нивах та у садах. Нехай Покрова духмяним жовтневим запахом українського хліба принесе у ваш дім щастя і добро, порозуміння та згуртованість, мир та любов! Міцного здоров'я, бадьорості духу, успіхів у всіх починаннях! Хай доля буде прихильною до кожного з вас, хай надії і сподівання втіляться в досягнення ваших дітей та онуків! Зі святом!

З повагою до Вашого села і до кожного

сільський голова Наталія Попова.