15 жовтня - Міжнародний день сільських жінок

Дата: 14.10.2021 15:22

15 жовтня - Міжнародний день

сільських жінок.

День сільських жінок – це день, коли суспільство має звернути особливу увагу на життя жінок у сільській місцевості, нагадати, наскільки люди зобов’язані сільським жінкам і наскільки цінною є їхня праця, що часто залишається непоміченою, який неоціненний внесок роблять сільські жінки для утримання кожної міської родини та держави загалом.

Багато роботи під час ведення сільського господарства лягає на плечі прекрасної половини. Та попри все це сучасній сільській жінці вдається залишатись не менш елегантною, чарівною і успішною панянкою. Попри усі непрості клопоти вони щасливі, бо ніщо так не лікує натруджені руки як ніжні обійми дітей, внуків та рідне чоловіче плече.

Бажаємо Вам сил і міцного здоров’я, тепла і затишку вашого домашнього вогнища. Нехай бадьорість і позитивний настрій не покидає вас ніколи. Зі святом, сільські жіночки!