Фото без опису

Несанкціоноване використання злакових культур при виготовленні пластикових ланч-боксів


Фото без описуПриазовське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Запорізькій області інформує про несанкціоноване використання сировини злакових культур при виготовленні пластикових ланч-боксів, що експортувались з Китаю (виробник: Xiamen Keystar Trading CO. LTD) через Польщу (імпортер: Asgard Spolka z ograniczona odpowiedzialnoscia Baranowo) до України (отримувач: ТОВ «Дарума Україна», вул. Левандовська, 3 В, м. Київ, 01010), згідно інформаційного повідомлення, отриманого по системі швидкого оповіщення щодо харчових продуктів та кормів (RASFF) від 6 жовтня 2021 року RASFF №2021.5107-fup1.
 
Також попереджаємо про відповідальність за порушення законодавства про харчові продукти відповідно до статті 65 Закону України «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин».
 
Шановні споживачі! У разі виявлення вказаного товару на споживчому ринку
Приазовського району повідомляйте Приазовське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Запорізькій області за адресою: смт. Приазовське, вул. Б.Хмельницького, 21, за телефоном - (061) 33-2-36-72 або електронною адресою: priazovskiy@gudpss-zp.gov.ua.