Увага! Важлива інформація!

Дата: 08.10.2021 11:28

До Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів надійшло інформаційне повідомлення системи швидкого оповіщення про харчові продукти і корми (Rapid Alert System for Food and Feed, RASFF) від 06 жовтня 2021 року № 2021.5290-fup4 стосовно виявлення в замороженій випічці з використанням рідких дріжджів несанкціонованої речовини оксиду етилену в ксантановій камеді, що використовувалась у продукції (виробник: SK La Lorrain SRL, Campia-Turzii) та експортувалася з Румунії до України (отримувач: ТОВ «АТБ маркет»).

З метою недопущення в обіг несанкціонованої продукції, Головне управління Держпродспоживслужби в  Запорізькій області доводить до відома операторів ринку,  що згідно статті 20 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» (далі – Закон) вони зобов’язані вилучати та/або відкликати у встановлених законом випадках харчові продукти, які перебувають в обігу, якщо встановлено, що ці продукти можуть спричинити шкідливий вплив для здоров’я людини, та письмово інформувати компетентний орган про виявлені невідповідності та вжиті заходи.

Зокрема, у разі виявлення вище зазначеної продукції в обігу в Запорізькій області, необхідно негайно інформувати Головне управління Держпродспоживслужби в Запорізькій області для вжиття відповідних заходів за адресою: вул. Гоголя, 105А,  м. Запоріжжя, 69002,  тел. (061)228-04-51,  e-mail: bezpeka@gudpss-zp.gov.ua