Фото без описуЗ 9 по 13 вересня на базі відпочинку «Азов» пройшов Всеукраїнський турнір з вільної боротьби, присвячений пам’яті воїнам – приазовцям, загиблим в Афганістані.

Організатори турніру відділ освіти,культури,молоді, спорту та архівної роботи (начальник відділу Дукова І.В.), комунальний заклад «Дитяча юнацька спортивна школа» Олександрівської сільської ради ( директор Радіус С.В). Ціль заходу: популяризація вільної боротьби серед підростаючого покоління, пропаганда здорового способу життя, залучення молоді до активних занять спортом.

На зустрічі були присутніми голова Олександрівської сільської ради Попова Н.І, староста села Новокостянтинівки Шаргородська Н.М., начальник ВОКМСТАР Дукова І.В., воїни – афганці Саппа Віталій з Приазовського, Добряк Сергій з Олександрівки, які звернулися до присутніх з привітальними словами і побажаннями.

В турнірі прийняли участь юнаки і дівчата в різних вісових категоріях  із Дніпра, Нікополя, Полтави, Лозової та Краснопавлівки Харківської області, Токмака, Мелітополя, Приазовського, Веселого, збірна Олександрівської ОТГ.

Головний суддя турніру  -  кандидат в майстри спорту Радіус С.В., секретар – заслужений тренер України, майстер спорту СССР Абдулаєв Алтай, судді у складі: майстри спорту України, судді національної категорії   Нанко Олександр з міста Мелітополя,Тонгаров Володимир із Тогмака, Бородай Тетяна із Мелітополя, Гринь Олена із Мелітополя, судді при участі  кандидати в майстри спорту Кірпік Кирило із Приазовського, Радіус Андрій із Новокостянтинівки, керівник ковра – майстер спорту СССР, суддя національної категорії Куксов Олександр.

Змагання проходили в дружній атмосфері. Учасники відпочили, знайшли нових друзів, досягли певних успіхів у турнірі. Збірна Олександрівської громади достойно представила свою громаду.

Наші результати :

Кошель Данило -ІІІ місце, вісова категорія – 70 кг. с. Чкалове

Переверза Дмитро – ІІ місце, вісова категорія – 52 кг. с. Новокостянтинівка

Модинський Микита І місце, вісова категорія 52 кг.с.Ч калове

Тюльпенко Данило І місце, вісова категорія 48 кг. с. Новокостянтинівка

Шестопалов Єгор ІІІ місце, вісова категорія 70 кг .с.Новокостянтинівка

Амбарцумов Данило ІІІ місце, вісова категорія 60 кг. с. Новокостянтинівка

Бєлов Микола ІІ місце, вісова категорія 60 кг.с.Чкалове

Боровий Давид ІІ місце, вісова категорія 25 кг . с.Степанівка

Коротенко Микола ІІІ місце, вісова категорія 25 кг. с. Степанівка

Александров Артем ІІІ місце, вісова категорія 25 кг.с. Чкалове.

Касімов Дмитро ІІ місце, вісова категорія 42 кг. с. новокостянтинівка

Кошель Артур ІІІ місце,вісова категорія 44. с. Чкалово

Берегова Христина ІІ місце, вісова категорія 35кг. с. Новокостянтинівка

Коротенко Христина ІІІ місце, вісова категорія. с. Степанівка

Тюльпенко Тимофій І місце, вісова категорія 75 кг.с. Новокостянтинівка

Патяка Роман ІІІ місце, вісова категорія 75 кг. с. Степанівка

Симоненко Антон ІІ місце, вісова категорія68 кг.с. Новокостянтинівка

Бойко Олександр ІІІ місце, вісова категорія 68 кг .с.Чкалове

Стеценко Олександр ІІ місце, вісова категорія 85 кг. с. Новокостянтинівка

Черних Христина ІІ місце, вісова категорія 54 кг. с. Чкалове

Переможці були нагороджені  грамотами і медалями. Юні спортсмени одержали масу позитивних вражень ізаряд енергії. Підтримали проведення турніру спонсори, яким від керівництва турніру велика подяка. Це – А.І. Чулаков, О.І.Орманджи, О.М.Прокопенко, В.М. Бєлий, О.І.Фурса, С. В.Радіус, директор Мелітопольського м’ясокомбінату А.С.Чалієв.

То ж побажаємо нашим юним спортсменам успіхів, нехай дух перемоги не покидає вас! Тренерам  - здоров’я, талановитих вихованців і наснаги!