Фото без описуВ рамках програми «Велике будівництво» цього тижня стартували роботи з капітального ремонту двох ділянок автомобільної дороги загального користування державного значення Т-08-05 Кам’янка-Дніпровська-Велика Білозерка-Веселе до а/д М-14. Цей напрямок дороги поєднує між собою 2 райони Запорізької області (Василівський та Мелітопольський).

По автомобільній дорозі здійснюються місцеві автотранспортні перевезення для потреби промислового та сільськогосподарського виробництва. Крім того, ця дорога є евакуаційною на випадок аварії на Запорізькій АЕС.

Наразі, дорожники на ділянці, загальною протяжністю 10 км, яка пролягає за с. Велика Білозерка в напрямку смт Веселе, проводять роботи зі стабілізації основи, а також розпочато роботи з влаштування вирівнюючого шару асфальтобетонного покриття.
Ремонт цієї ділянки передбачає: стабілізацію основи з додаванням цементу; влаштування шару дорожньої основи зі щебенево-піщаної суміші, обробленої цементом; влаштування нижніх та верхніх шарів покриття з асфальтобетонної суміші; ремонт та відновлення водопропускної труби; влаштування з’їздів з дороги; укріплення узбіч; нанесення розмітки пластиком; встановлення дорожніх знаків.