Фото без опису

????Наразі, в Бердянському районі продовжуються роботи з капітального ремонту двох ділянок автодороги М-14 Одеса-Мелітополь-Новоазовськ (на м. Таганрог), загальною протяжністю 24,1 км. Роботи було розпочато у липні місяці поточного року.

????Станом на 14 вересня 2021р., розпочато роботи з влаштування верхнього шару асфальтобетонного покриття з ЩМА-20.

?Що вже виконано:

???? Фрезерування існуючого покриття - 22,9 км;

???? Регенерація шарів основи – 17,8 км;

???? Влаштування вирівнюючого шару асфальтобетонного покриття – 16,6 км;

???? Влаштування верхнього шару покриття ЩМА-20 – 1,0 км.

????Ділянки ремонту: км 580+000 – км 592+000 та км 592+000 – км604+086.

????Крім того, в рамках капітального ремонту, продовжується ремонт двох мостів, на км 599+522 та км 599+850, які проходять через струмок р. Зелена в с. Червоне Поле, Бердянського району.

????Знайти на google maps: https://cutt.ly/3QSMeaZ

????Підрядник: ТОВ «Шляхове будівництво «Альтком».

???????Контроль за ходом виконання робіт здійснюють фахівці відділу якості, технічного контролю та нових технологій та лабораторія Служби автомобільних доріг у Запорізькій області.

????Шановні водії! Відповідно до виконання робіт з капітального ремонту рух громадського автотранспорту здійснюється у реверсному режимі.

Будьте уважними в місцях проведення робіт - дотримуватись швидкісного режиму та звертайте увагу на попереджувальні знаки.

??Внаслідок капітального ремонту будуть поліпшені транспортно-експлуатаційні показники дороги відповідно до сучасних навантажень, що покращить умови руху дорожніх транспортних засобів, знизиться собівартість перевезень вантажів та пасажирів і час перебування їх у дорозі, буде підвищена безпека та зручність руху.