Шановні жителі сіл Надеждине та Волна! Вітаю з чудовим днем, який став святом для Вашого села

Дата: 11.09.2021 11:06

Шановні жителі сіл Надеждине та Волна!

Вітаю з чудовим днем, який став святом для Вашого села

Нехай кожен з Вас знає історію цього куточка на Землі, нехай кожен згадає, з чого все починалося, нехай кожен щиро пишається своїм селом і єдністю односельців. Кожен тут товариш, брат і друг!

Висловлюю слова глибокої вдячності усім за любов та вірність рідному краю, за внесок у розвиток та добробут нашої громади. Я бачу в майбутньому село процвітаючим, а громадян-щасливими та забезпеченими. Тільки таким чином ми зможемо відстояти своє право на майбутнє, змінювати на краще наше сьогодення. Завдяки спільним зусиллям і старанням, умілим рукам, село живе, змінюється і з впевненістю дивиться у майбутнє. Нехай село процвітає, а широкі його простори дарують кожному з Вас яскраві букети надій.

Бажаю Вам перш за все миру, відмінного здоров’я, ладного господарства, щедрих врожаїв, родинного щастя, тепла та затишку в оселі! Нехай життя вдалині від міської суєти приносить насолоду, мир, спокій і безтурботність. З Днем села!

З повагою до Вашого села і до кожного

сільський голова Наталія Попова