Захід «Просування та популяризація місцевих товаровиробників»

Дата: 09.09.2021 15:26

У рамках Комплексної програми розвитку малого і середнього підприємництва в Запорізькій області на 2021-2023 роки, затвердженої рішенням обласної ради від 18.03.2021 №142, передбачено реалізацію у 2021 році заходу «Просування та популяризація місцевих товаровиробників».

Головна мета - популяризація місцевих виробників товарів і послуг та підвищення рівня лояльності населення області до споживання їх продукції.

Безпосереднім виконавцем заходу розроблено форму для реєстрації зацікавлених в участі у проєкті підприємців, яка доступна за посиланням: https://forms.gle/1SyZgeLLMfeGEbbh6. Кінцевий термін подачі заяви на участь -20.09.2021.

Звертаємо увагу, що учасниками можуть бути лише суб'єкти господарювання, які зареєстровані як платники податків на території Запорізької області, а також самозайняті особи, які здійснюють діяльність у відповідності до вимог діючого законодавства України.