Ось і закінчився відпочинок дітей з сіл Олександрівської громади

Дата: 02.08.2021 09:40

В цьому році з 13.07.2021 р. по 27.07.2021р. за рахунок місцевого бюджету семеро дітей пільгових категорій, а саме діти внутрішньо переміщених осіб, учасників АТО, з багатодітних родин та діти позбавлені батьківського піклування провели оздоровлення та відпочинок в ДЗОВ «Сонячний», який розташований у місті Бердянськ. Путівки до табору та перевезення дітей повністю було сплачено за рахунок місцевого бюджету.

Діти повернулися з табору дуже задоволені, загорілі та знайшли там багато нових друзів. Навіть дощова погода не завадила дітям чудово провести цей час в таборі.

З 07.08.2021 р. по 27.08.2021 р. буде відправлена одна дитина за кошти державного бюджету до ДП УДЦ «Молода гвардія» в місто Одеса на оздоровлення та відпочинок.