До Держпродспоживслужби  надійшли інформаційні повідомлення системи швидкого оповіщення  «Повідомлення RASFF № 2021.3830 »  стосовно виявлення несанкціонованої речовини етиленоксид в добавці – стабілізаторі, що використовувалась у морозиві, яке експортувалось з Румунії ( відправник: SM Macromex SRL. Campia - Turzii)  до України ( отримувач: ТОВ «Метро Кеш Енд Кері Україна», пр. Петра Григоренка,423,м. Київ,02140).

«Повідомлення RASFF № 2021.3681- fup 10 »  стосовно виявлення 2 – хлоретанолу в камеді рожкового дерева ( E 410), яка використана в складі спецій, що експортувались з Польщі( виробник: F.P.H KRIST Kadzielawa. Gorbunkov Sp.z.o.o. Dabrowa Tarnowska) до України ( отримувач: ТОВ « Смаки Полісся»,вул.. Героїв Майдану,3, м. Новгород – Волинський, Житомирська обл.., 11700).

Водночас, у разі виявлення вищезазначеної продукції в обігу, просимо негайно інформувати  Приазовське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Запорізькій області за адресою: вул. Богдана – Хмельницького,21, смт. Приазовське,72401,  тел. (06133-2-36-72)

e-mail:  priazovskiy@gudpss-zp.gov.u