15 квітня 2021 року у Запоріжжі  відбувся обласний конкурс «Господиня свого краю».

За результатами засідання конкурсної комісії, із 148 жінок-учасниць конкурсу, які плідно працюють в різних сферах господарського, суспільно-політичного і громадського життя Запорізької області, по шістнадцяти номінаціях було визначено переможцями 48 жінок. Серед них – представниця нашої Олександрівської громади!

У номінації  «Жінка-працівник агропромислового комплексу» було нагороджено головного агронома ТОВ «Олександрівка» Шопову Ганну Дмитрівну.

Переможниць привітали голова Запорізької облдержадміністрації Олександр Старух і його заступник Руслан Шиханов.

Вітаємо Ганну Дмитрівну з перемогою та нагородою!

Пишаємося Вами і бажаємо нових звершень!

З повагою, сільський голова Наталія Попова.