12 травня 2021 року  в Олександрівській сільській раді під головуванням сільського голови Наталії Іванівни Попової пройшла робоча нарада з старостами населених пунктів громади.

Дата: 12.05.2021 13:35

12 травня 2021 року в Олександрівській сільській раді під головуванням сільського голови Наталії Іванівни Попової пройшла робоча нарада з старостами населених пунктів громади.

На засіданні обговорили та підсумували проведену роботу в населених пунктах по благоустрою та приведенню до належного санітарного стану території сіл до свят, подякувала за участь у заходах, присвячених відзначенню Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Обговорені питання медичного обслуговування населення в громаді, про початок  підготовки до проведення оздоровчої кампанії 2021 року.

Начальником відділу з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення і територій, військового обліку Сергієм Міховим проінформовано присутніх про охорону життя людини на водних об’єктах громади.

В ході зустрічі було обговорено проблемні питання, які виникають у ході роботи, розглянуто питання щодо відзначення День села у населених пунктах громади, акцентувалась увага за забезпечення всебічного, кваліфікованого, об’єктивного і своєчасного розгляду звернень громадян.