*Перелік питань

1. Про внесення змін та доповнень до рішення сесії №11 від 24.12.2019 року «Про бюджет об’єднаної територіальної громади Олександрівської сільської ради на 2020 рік» (зі змінами та доповненнями).

2. Про затвердження проектно-кошторисної документації «Реконструкція даху Олександрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Олександрівської сільської ради, за адресою: с. Олександрівка вул. Центральна, буд. 73».

3. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки Сивун Л.П. в натурі (на місцевості).

4. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Нідялко О.Г. для ведення особистого селянського господарства.

5. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Сенделі Т.М. для ведення особистого селянського господарства.

6. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Войтех О.А. для ведення особистого селянського господарства.

7. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Савопуловій Т.В. для ведення особистого селянського господарства.

8. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Ексер О.А. для ведення особистого селянського господарства.

9. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Павленко Л.І. для ведення особистого селянського господарства.

10. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Орманджи О.С. для ведення особистого селянського господарства.

11. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Чепеленко Є.І. для ведення особистого селянського господарства.

12. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Ковальов В.М. для ведення особистого селянського господарства.

13. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок.

14. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок.

15. Про скасування рішення №66 від 22.06.2020 року «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки Голуба О.В. в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства».

16. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки Голуба О.В. в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства.

17. Про приведення права власності Байсари Н.Ф. на земельну ділянку у відповідність до вимог чинного земельного законодавства.

18. Про надання Бреус В.В. дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства.

19. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на території Олександрівської сільської ради Приазовського району Запорізької області.

20. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на території Олександрівської сільської ради Приазовського району Запорізької області.

21. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на території Олександрівської сільської ради Приазовського району Запорізької області.

22. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на території Олександрівської сільської ради Приазовського району Запорізької області.

23. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на території Олександрівської сільської ради Приазовського району Запорізької області.

24. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на території Олександрівської сільської ради Приазовського району Запорізької області.

25. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на території Олександрівської сільської ради Приазовського району Запорізької області.

26. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на території Олександрівської сільської ради Приазовського району Запорізької області.

27. Про внесення змін в додаток №1 до рішення №4 від 25.05.2020 року «Про проведення земельних торгів у формі аукціону».

*Поіменне голосування