Запорізька область, Приазовський район

2020 рік. Двадцять третя позачергова сесія сьомого скликання

Дата: 26.06.2020 15:00

*Перелік питань

1. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо надання у користування на умовах оренди не витребуваних часток (паїв) на території Олександрівської сільської ради Приазовського району Запорізької області.

2. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки Шрамко С.М. в натурі (на місцевості).

3. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок.

4. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок.

5. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок.

6. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок.

7. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки Петрова М.П.

8. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки Кірчева М.М.

9. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Шиян В.В. для ведення особистого селянського господарства.

10. Про надання дозволу Джаним М.В. на складання проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства.

*Поіменне голосування