1. Щодо організації діяльності інклюзивних класів у закладах загальної середньої освіти.

2. Про затвердження Програми «Організація харчування учнів 5-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів об’єднаної територіальної громади Олександрівської сільської ради на 2019-2020 навчальний рік».

3. Про зміни до Програми організації оплачуваних громадських робіт на 2019 рік.

4. Про внесення змін та доповнень до рішення сесії №15 від 22.12.2018р. «Про бюджет об’єднаної територіальної громади Олександрівської сільської ради на 2019 рік» (зі змінами).

5. Про надання додаткової відпустки сільському голові Добряку С.А.

6. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо надання у користування на умовах оренди земельної ділянки колективної власності (списаний сад) із земель колишнього КСП «Заповіти Ілліча» на території Олександрівської сільської ради Приазовського району Запорізької області»

7. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Гроздєвій Ф.В.

* Поіменне голосування