Фото без описуЗа десять місяців платники податків регіону спрямували до місцевих бюджетів 12 мільярдів 247 мільйонів гривень. Рівень сплати податків перевищив минулорічний на 1 мільярд 992 мільйони гривень або на 19,4 відсотка. Про це повідомив начальник Головного управління ДПС у Запорізькій області Роман Афонов.

Найбільші доходи скарбниць забезпечив податок на доходи фізичних осіб – запоріжці направили вісім мільярдів гривень, що на 1 мільярд 219 мільйонів гривень або на 18 відсотків більше, ніж у січні-жовтні 2020 року.

Майже півтора мільярда гривень єдиного податку перерахували до бюджетів представники малого і середнього бізнесу, надходження у порівнянні з аналогічним періодом минулого року зросли на 271 мільйон гривень або на 22 відсотки. Так, від суб'єктів підприємництва-фізичних осіб надійшло 1 мільярд 60 мільйонів гривень, від юридичних осіб – 176,6 мільйона гривень, від сільськогосподарських товаровиробників – 259 мільйонів гривень.

До регіональних скарбниць надійшло 1 мільярд 478 мільйонів гривень плати за землю. Власники і користувачі земель збільшили відрахування до показника десяти місяців попереднього року на 182 мільйони гривень або на 14 відсотків. Зокрема, від юридичних осіб бюджети отримали 1 мільярд 235,7 мільйона гривень, від фізичних осіб – 242,6 мільйона гривень.

Також до бюджетів сплачено 357 мільйонів гривень рентної плати за користування надрами, 291 мільйон гривень акцизного податку з роздрібної торгівлі підакцизними товарами, 214,6 мільйона гривень податку на нерухоме майно, 140,6 мільйона гривень екологічного податку тощо.

 

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу "InfoTAX".

 

Головне управління ДПС у Запорізькій області

 

Детінізація роботи іноземців: робоча нарада запорізьких контролюючих та правоохоронних органів

 

Днями у Головному управлінні Держпраці у Запорізькій області представники контролюючих та правоохоронних органів регіону обговорювали проведення спільних заходів щодо роботодавців, які застосовували у 2020-2021 роках працю іноземців та осіб без громадянства. До участі у нараді були запрошені представники податкової служби, Національної поліції, міграційної та прикордонної служб, Служби безпеки України, а також пенсійного фонду та обласного центру зайнятості.

Основна увага учасників зустрічі була прикута до роботодавців, які використовували працю іноземців на підставі відповідних дозволів, проте щодо них відсутні дані стосовно виплати заробітної плати та сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

В ході засідання обговорювалися, перш за все, шляхи вирішення проблемних питань, зокрема забезпечення відповідності оплати праці іноземним громадянам до встановленого законодавством рівня та відрахування єдиного внеску, а також механізм взаємодії та обміну інформацією.

Відповідно до доручення Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля найближчим часом Державна служба України з питань праці та Державна податкова служба проводитимуть перевірки дотримання законодавства про працю та зайнятість населення роботодавцями, які отримали дозвіл на застосування праці іноземців та осіб без громадянства.

Крім того, на нараді розглянули особливості кампанії одноразового (спеціального) добровільного декларування.

 

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу "InfoTAX".

 

Головне управління ДПС у Запорізькій області