Шановні ветерани!

Дата: 01.10.2021 10:16

Шановні ветерани!

Щиро і сердечно вітаємо із святом вашої осені. І нехай вона буде сонячною і теплою, тихою і спокійною. Нехай буйні вітри обходять ваші обійстя, а радість і добро оселяться в ваших домівках.

Ви, люди старшого покоління, – джерело народної мудрості, і ваш практичний життєвий досвід, невичерпна енергія, оптимізм та активна громадська позиція  завжди є взірцем для підростаючого покоління. Ви передаєте у спадок все найцінніше, що накопичили за  життя.

З душевним трепетом і теплом висловлюємо вам сердечні слова вдячності за тяжку працю, подвиги та чесноти.

Прийміть побажання міцного здоров’я, щастя і добробуту, добра, радості, довголіття, миру та злагоди у ваших душах. Нехай в цьому стрімкому світі завжди по-особливому світиться родинний теплий вогник – вічне джерело наснаги й любові. Із святом Вас!

Правління Мелітопольської районної

організації ветеранів війни, праці та дітей війни