Шановні бібліотекарі! Щиро вітаємо вас з професійним святом духовності, мудрості і знань – Всеукраїнським днем бібліотек!

Дата: 30.09.2021 09:18

Шановні бібліотекарі!

Книга –найкращий співрозмовник, порадник і друг. В них джерело думки, знань і добра.

Ви хранителі літературного скарбу і мудрості поколінь, людського досвіду і знань. Ви є вмілими поводирями у світі книги і допомагаєте своїм читачам поринути у океан невідомого та цікавого. Щиро бажаю всім вам земних благ, радості і натхнення, вдячності від любителів книги, професійного злету, цікавих зустрічей і відкриттів.

З повагою, сільський голова

Олександрівської територіальної громади Наталія Попова