Шановні жителі сіл Дунаївка та Вікторівка!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди святкування Дня села!

Серед степів село моє чудове.

Тут на світанні запахи медові,

Теплом вітрів овіяні степи,

Тут в цьому краї народились ви.

Недарма кажуть, що Україна славиться своїми селами. Усі вони схожі між собою та водночас різняться своїм колоритом та історією. Так і села нашої громади.

Дунаївка та Вікторвка унікальні по-своєму. Це  мальовничі села, в якому  проживають цілі покоління, перетинаються шляхи між старим та новим, де відчуваєш себе частиною великої родини, яка щороку 19 вересня відзначає власний День народження.

Від усієї душі вітаю вас зі святом! Хочу побажати, щоб у вашому селі з кожним днем життя ставало кращим і щасливішим, щоб тут розвивалися всі сфери життєдіяльності і задоволені всім залишалися люди, щоб кожен любив своє село і намагався внести свій внесок у загальне благо. Бажаю вам, перш за все, миру, міцного здоров’я, родинного щастя, благополуччя і здійснення найзаповітніших мрій. Хай кожен наступний день буде зігрітий добром і теплом, повагою та порозумінням рідних і близьких. Нехай мрія про краще майбутнє окриляє вас на нові звершення, на нові добрі починання.

З повагою до Вашого села і до кожного

сільський голова Наталія Попова.