17 вересня в Україні відзначається День рятівника.

Це професійне свято працівників цивільного захисту населення – аварійно-рятувальних служб, пожежної охорони та інших спеціальних формувань, які беруть участь у ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.

Шановні рятівники, працівники цивільного захисту та пожежної охорони!

В ваше професійне свято прийміть подяку за працю, сміливість і відданість справі. У складній ситуації ви завжди надаєте допомогу тим, хто її потребує, ви завжди перші там, де люди потребують допомоги. Ви допомагаєте запобігати і ліквідовувати наслідки катастроф. В цей день бажаємо вам здоров’я, витримки, сміливості і оптимізму. На ваших сильних плечах тримаються спокій, здоров’я, а часто і життя простих громадян. Нехай бід в вашому житті трапляється якомога менше, а приємних сюрпризів якомога більше!

З повагою сільський голова Олександрівської громади              Наталія ПОПОВА