Уже традиційно у першу неділю вересня у нашій державі відзначається День підприємця.

Шановні підприємці Олександрівської громади!

Напередодні Вашого професійного свята прийміть найщиріші вітання

та побажання оптимізму, невичерпної наснаги і успіхів у бізнесі!

У цей день ми віддаємо належне праці людей, які з великим завзяттям і наполегливістю, з власної ініціативи і з справжнім ентузіазмом освоюють економічний простір, проявляють себе в різних сферах нашого життя. Бути підприємцем — це особливий труд, де успіх залежить від власних сил та розуму.

Створення нових робочих місць, забезпечення населення необхідними товарами й послугами, надходження податків до місцевого бюджету, благодійна діяльність - все це складові вашої участі в розвитку нашої громади. Висловлюю вам щирі слова вдячності за  вашу плідну працю, розуміння, підтримку та  співпрацю. Нехай і надалі між нами панує взаємна довіра та діалог, здійснюються нові спільні проекти.

Щиро бажаю вам здоров’я,  радості і щасливого життя, успіху, реалізації ідей і проектів, нескінченої ділової енергії, впевненості у власних силах, надійних партнерів, невичерпного потоку клієнтів і подальшого процвітання!

З повагою, сільський голова Наталія ПОПОВА