Фото без опису           За повідомленнями споживачів у торговельних мережах з'явився новий продукт: морозиво лід енергетичний « Non Stop energy ice Original» ТМ “ «Рудь» 80 гр.,виробництва ТОВ « Житомирський маслозавод», «Рудь». Новий продукт відрізняється від інших видів морозива підвищеним вмістом кофеїну тауріну.

        Згідно ст.. 7 та п.4,2 Додатку 2 Закону України від 06 грудня 2018 року № 2639- VIII « Про інформацію для споживачів щодо харчових продуктів», « харчові продукти ( крім напоїв), до яких кофеїн доданий з фізіологічною метою», на пакуванні повинні  містити наступну інформації: « містить кофеїн. Не рекомендовано для дітей та вагітних жінок»( у тому самому полі видимості, що й назва харчового продукту, після чого у дужках та відповідно до положень ч.3 і 5 ст.8 цього Закону зазначається вміст кофеїну в грамах на 100 мл. У разі додавання до харчового продукту кофеїну як харчової добавки його вміст зазначається у розрахунку на порцію згідно з розміщеними у маркуванні рекомендаціями щодо добової норми споживання)».

       Однак, на упаковці морозива лід енергетичний « Non Stop energy ice Original» не має вищезазначеного застереження у тому самому полі видимості, що й назва продукту. Тобто виробник порушив вимоги ст..7 та п.4,2 Додатку 2 Закону України « Про інформацію для споживачів щодо харчових продуктів».

        Зазначаємо також, що даний продукт у магазинах має бути розміщено у холодильних камерах окремо від інших видів морозива з додатковими застереженням для дітей, підлітків та інших вразливих категорій споживачів.

        Будьте уважні при купівлі даної продукції.