Шановні земляки, мешканці Олександрівської територіальної громади! Щиро вітаю Вас із визначним державним святом – Днем Конституції України.

Дата: 23.06.2021 09:59

Шановні земляки, мешканці Олександрівської територіальної громади!
Щиро вітаю Вас із визначним державним святом – Днем Конституції України.

Конституція визначила найціннішим – життя людини, її здоров’я, честь і гідність, надала кожному громадянину можливості для самоорганізації, свободу слова та віросповідання.
І обов’язок кожного українця поважати Конституцію та дотримуватись її законів.
Важливо, щоб положення, які зафіксовані на сторінках Конституції, були не лише правовою декларацією з найвищою юридичною силою, але й нормою повсякденного життя українців. Ми з вами, як громадяни, повинні відчувати себе захищеними і вільними, а одним з головних суспільних ідеалів має залишатися принцип верховенства права.
З нагоди свята бажаю всім міцного здоров’я і творчого натхнення, злагоди, добробуту, процвітання й затишку у ваших оселях, сімейного щастя, мирного неба та світлого майбутнього! Хай доля буде щасливою, а зміни на краще стануть реаліями сьогодення.

З найкращими побажаннями,
сільський голова Наталія Попова.