9 червня Запорізька торгово-промислова палата запрошує підприємців на Бізнесфорум міжнародної технічної допомоги (в режимі он-лайн). Захід організований в рамках реалізації Програми сприяння розвитку малого та середнього підприємництва у місті Запоріжжі на 2021 рік.

                 На бізнес-форумі планується презентувати актуальні програми та проєкти міжнародних донорських організацій, які працюють для розвитку МСБ в Україні та ознайомити з умовами, вимогами і правилами участі в конкурсних відборах претендентів на отримання грантів, також підприємців навчать готувати та подавати заявки.

              Адже міжнародні програми, орієнтовані на малий та середній бізнес, надають можливості доступу до фінансових ресурсів, ринків і знань, стажування за кордоном, компенсації витрат на консалтинг, спеціальні умови кредитування. А також – професійні комунікації на форумах і конференціях, тренінгах, консультації від авторитетних українських експертів.

             Зокрема, у заході візьмуть участь експерти Програми «EU4Business» «Конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ, Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України», Проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України» та інші. Загалом у форумі приймуть участь 15 міжнародних донорських організацій.

             Окремі розділи форуму – майстер-клас з підготовки та подання заявок на отримання грантів та індивідуальні перемовини з представниками міжнародних донорських організацій.

             Також експерти та координатори міжнародних проєктів представлять спеціальні програми для окремих напрямів бізнесу: програми аграрного і сільського розвитку, туристичного бізнесу та інших.

             Реєстрація відвідувачів на сайті www.ziif.in.ua та за тел.: (061) 213-50-26, (050) 484-33-67, (097) 015-33-27, e-mail: expo2@cci.zp.ua.

Бажаємо продуктивної роботи на Бізнес-форумі!