19 травня 2021 року відбулося спілкування за допомогою телефонного  зв’язку голови Олександрівської громади Наталії Попової з представниками  Спеціальної моніторингової місії Організації з безпеки і співробітництва в Європі (СММ ОБСЄ),

яку представили спостерігачі місії Стівен Дуглас (США), Людівін Естьєн (Франція) та  перекладач Богдана Павлій.

Спостерігачі ОБСЄ здійснюють моніторинг з точки зору дотримання прав людини та фундаментальних свобод. Зокрема, Стівен Дуглас здійснює моніторинг впровадження комплексного гендерного підходу та децентралізації.

Головною темою обговорення стали питання ходу реформи децентралізації в Україні та в Олександрівській громаді зокрема.

Стівена Дугласа цікавили питання роботи закладів та установ громади в період карантину у зв’язку з COVID -19, гендерної складової апарату, кадрової політики в громаді а також працевлаштування  у зв’язку з об’єднанням двох районів та багато інших питань.

«Рівень розвитку вашої громади  вражає. Бажаю подальшого розвитку вашій громаді», - сказав по завершенню зустрічі спостерігач місії ОБСЄ Стівен Дуглас.Фото без опису