Дата: 05.04.2021 18:02

05 квітня 2021 року під головуванням сільського голови Наталії Іванівни Попової в Олександрівській  територіальній громаді відбувся черговий семінар-нарада з старостами і спеціалістами землевпорядниками населених пунктів громади за участю заступника голови з питань діяльності виконавчих органів ради, секретаря, керуючого справами та спеціалістів підрозділів сільської ради.

На заході розглянули питання наповнення місцевого бюджету, проведення аналізу укладених договорів оренди земельних ділянок, використання землі одноосібниками та їх оподаткування, вчасне декларування.

В результаті наради було визначено основні шляхи налагодження співпраці між спеціалістами сільської ради та землевпорядниками населених пунктів.

Роботу семінару-наради підсумувала сільський голова Наталія Іванівна, закликала присутніх до тісної та плідної співпраці для максимально ефективного результату.